HELLO KITTY TEMALI HASTANE SÜSLEME

015

Herkese yeni bir aydan,yeni bir günden, yeni bir çalışmam ile merhaba...Umarım her yeni gün diğerlerinden daha güzel olur hepimiz için :)

Yeni yeni resimler bekleyen, sabırsızlıkla bana mail atan herkese sonsuz teşekkürler...Ama daha önceden de belirtmiş olduğum gibi, çalıştığım bir tasarımın tekrarı olduğunda yeniden yeniden yeniden paylaşmama kararı aldım..Bu kararımı, oldukça yoğun bir tempoda çalışıyor olmama ve 2 tane dünya güzeli evladıma daha çok vakit ayırabilmek için aldığımı itiraf etmeliyim:)..İnanın bu fotoğraf seçme ve editleme işi o kadar da hafifsenecek bir iş değil..Bir oturduğunuzda en az 2 saat kalkamıyorsunuz başından,onu mu paylaşayayım bunu mu.....Sonrasında nerdeyse hepsini kıyamayıp yayınlayabiliyorsunuz ,benim gibi :))

Lafı fazla uzattım sanırım,benden bugünlük bu kadar...Size iyi seyirler...

027

Sevgili Banu Hn. ve Biricik eşi Mehmet Bey'in ailesine yeni bir birey, tatlı mı tatlı Yiğit'e de güzeller güzeli bir kardeş geldi..

Hoşgeldin Derin!


054

Banu Hn. ile aylar öncesinde görüşmeye başladık..Oldukça sade ama detaylarla renklendirilmiş cici bir Hello Kitty odası ve şekerleri hazırlamamı istedi benden...


052

Acıbadem Hastanesi'nin en büyük suit odası olunca mekan,süslemesi ve iş bitiminde seyri çok zevkli oldu ;)

050

Banu Hn. ve ailesinin beğeni dolu sözlerine yeniden teşekkür ederim..

044

Odamızda bolca puantiye ve hello kitty kafası/fiyonku kullandık...

045

Belki net seçilemiyor olabilir ama Banu Hn.'ın yatak takımı dahi pembe beyaz puantiyeli :)

031

Prenses Derin'in önünde Hello kitty kafası ve arkasında hello kitty fiyonkunun bulunduğu pembe tülden beşik süslemesi...

032

:)

034

Bannerımız--İlla ki banner doğumgünlerinde kullanılacak değil ya!Ben hastane odalarını  da renklendirmeyi tercih ediyorum bu ürünümle..Sizce de çok şirin olmamış mı??

039

Annenin yemek masası, kişiliğini kaybetti sayemde :))) Birden bir hediye sunum masasına dönüştü :) Bazen kendimi tv'nin üzerine üçgen dantel koyan tatlı teyzelere benzetiyorum,ne yalan söyliyeyim :))

038

Bebek şekerlerimiz...
041

Detaylar her zaman ki gibi pembe - beyaz puantiye ve Hello Kitty Kafası..

037

Hello Kitty kurabiyelerimiz...

051


028

Prensesimiz Derin'e sağlık,mutluluk ve ailesi ile birlikte huzur içinde geçireceği bir ömür diliyorum...Tüm güzellikler seninle olsun Derin!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...