EREM'İN CARNAVAL/SİRK TEMALI RÜYA PARTİSİ

blog kolaj-s

Bugün sizlerle cıvıl cıvıl bir partinin görüntülerini paylaşacağım...Bu benim kişi sayısı bakımından ilk büyük partim diyebiliriz..yaklaşık 110 kişilik bir kır partisiydi...Ve bu kez sadece show masasını ve hediye masasını değil,masa ortalarını ve sandalyeleri de süsledim..Hatta ve hatta etraftaki ağaçları bile :) Gerçekten çok eğlenceli ve tam da konsepte uygun bir renk cümbüşü vardı...Bakalım sizler de beğenecek misiniz izlerken!!

55

Temamız görüldüğü üzere "Carnaval" idi
65

Partimi, Sevgili Elif ve Murat Evgin çiftinin biricik oğulları Erim için hazırladım...Aslında partim ,hem "Erem'in sünnet yemeği" hem de aile dostlarına verdikleri "yaza merhaba partisi" karışımı bir parti oldu görevi itibariyle ;)
20

İlk kez bir partimde girişe konsept renkleriyle oluşturulmuş bir çiçek takı kurdurdum,hep istiyordum ne yalan söyleyeyim,üzerine de hoşgeldiniz kapı süsümüzü taktık..Bundan güzel bir karşılama olamazdı herhalde ;) Teşekkürler Elif Hn. inandığınız ve güvendiğiniz için ;) !

19

Takımızın yanında da hostes kızımız duruyordu ama misafirlere yerlerini göstermekten bana yardım etmekten maalesef kendisini fotoğraflayamamışız :) Ama artık partileriniz için konuklara yerlerini gösterecek ve dilek ağacına dilek kağıtlarının yazılması ve asılmasında yardımcı olmak maksadıyla masaları dolaşacak bir hostesimiz de var,bilgilerinize ;)
8

Masa ortası için çiçekli ve temaya uygun hazırlanmış numaralı istasyonlar...

59


7

21

40

Tema renklerinde rengarenk tüllerle ve çiçeklerle süslediğim sandalyelerimiz...
41


36

43

veee bu kısım da Erem'in arkadaşlarının ağırlandığı bölüm...

4


44


23

Hediye paketlerinde anneciğinin arkadaşları için aldığı oyuncaklar var, paket tasarımı yine bana ait, çok şeker olmamış mı ? :)
2


1


25


53

Devvv palyaço pastamız...

12


49


34


46


10


14


11


13


47


32


45


28

Büyüklere verilmek üzere hazırlanan hediyelerin sunum masası

64

Sevgili Elif Hn. ve Biricik Eşi Murat Bey'e, Erem'le ve güzelliklerle geçirecekleri bir ömür diliyor ve sevgilerimi yolluyorum...


Parti organizasyon/ürün/tasarım ve kurgu ;
DREAM KIDDOH by NİLAY CİNİSLİ
Cakepops;
Fotoğraflar;
Çiçek Tasarımı;
Mekan,
URZA


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...