TRUMP TOWER MINIMALL...

Herkese yeniden merhaba...Uzun süredir sizlerle yeni bir parti yada bir mekan/ürün/etkinlik haberi paylaşamıyorum...Sıcakların bastırması ile iyice partilerin içinde buldum kendimi...Şikayetçi miyim?Asla :) Çok seviyorum "yeni birşeyler yaratmayı!" "yarattıklarım ile insanları mutlu edebiliyor olmayı" ve "hayatlarının bir yerlerinde iz'imi bırakabilmeyi"... :) Yani uzun lafın kısası sırada yayınlanacak çokkk partim var...

Ama bugün bir mekanı sizlerle paylaşmak istiyorum, çocuklar için harika bir yer burası..Tamamen çocukların etkinlik,eğlence ve alışverişleri düşünülerek hazırlanmış 9 bin m2' lik bir alana kurulu TRUMP TOWER MINIMALL dan bahsetmek istiyorum..
MiniMall’da çocuk giyim markalarından oyuncak mağazalarına, atölye alanlarından wii platforma, tiyatro sahnesinden kayak alanına kadar çocukların hayal edebileceği her şey bulunuyor.
Türkiye’de ilk kez “edutainment” bakış açısıyla çocuklara eğlence ve eğitimi bir arada sunan Trump Towers Mall, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini olumsuz etkileyen hiçbir ürün ya da aktiviteyi bünyesinde barındırmıyor. Aksine çocukları spora, dansa, el becerisine ve kültür sanata yakınlaştırmayı bunun yanı sıra çocukları bu aktivitelerin içine bir fiil dahil etmeyi hedefliyor.Harika!!!
    Mesela çocuğunuzla alışverişe gittiniz.."Çocukla mı ilgileneyim alışveriş mi yapayım?" diye dertlenen ve rahat rahat alışveriş yapabilmeyi hayal eden aileler de düşünülmüş.Kids Concierge hizmeti sayesinde aileler alışveriş merkezinde rahatça alışverişlerini yaparken çocuklar da profesyonel eğitmenler eşliğinde MiniMall’da birçok atölye çalışması ve eğlenceli aktivitelere katılıyor.Üstelik her ay yeni bir eğitim şirketi ile farklı atölye çalışmaları gerçekleştiriyorlarmış ...Hem de haftanın belirli günleri değil..HERGÜN SAAT 9:00-20:00 arası..
Aynı zamanda Disney, Türkiye’de ilk kez MiniMall’da açtığı tiyatro salonunda çocuklara tiyatro sevgisini aşılamaya çalışıyor ve Disney kahramanları farklı maceralarıyla MiniMall Disney Theatre’da minik hayranlarıyla buluşuyor.En kısa zamanda kızımla ve oğlumla gideceğim!!!

Bu çok özel proje kapsamında MiniMall’da yerini alan markalar arasında Catimini, Gap Kids, Goose, Doa, Trump Towers Tiyatro, Burger King, Stickerz, Karamela, Toyzz shop, Alex, Imaginarium, Gymboree, Original Marines, B&G Store, Stride Rite, Haribo, Choco’nette ve Mamino bulunuyor. Ayrıca Ramiz Köfte, D&R ve Caffe Nero gibi markalar ilk kez çocuk versiyonları Ramiz Kids, D&R Kids ve Caffe Nero Kids ile müşterilerine hizmet veriyor. 


 Seneler geçtikçe dalga geçtiğim cümleleri kullanmaya başladığımın farkına varıyorum..Ve yine bu kemikleşmiş ve "yaş alma" sinyalleri veren örnek bir cümle kullanacağım yeri gelmişken;

"çok erken dünyaya gelmişiz!" :))
TRUMP TOWER, ŞİŞLİ İSTANBUL

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...