EĞİTİCİ OYUN KARTLARI

Sizlerle; yine deneyerek test ettiğimiz ve kuzularla oynamaktan çok zevk aldığımız "Eğitici Oyun Kartları"nı paylaşmak istiyorum..

+2yaş çocuklara uygun bu oyun kutusunun içerisinde toplam 10 kart var,ancak bu 10 kartla birden fazla oyun oynamak yada kendinizce yeni oyunlar türetmek de mümkün :) Örneğin biz yerine oturtamadığımız kartları kolumuza takıp bilezik,ayağımıza takıp halhal yaptık. :))


Kartlar geçmeli olarak tasarlanmış yani çocuğunuz  şekilleri kolaylıkla öğrenebilecek ve  bu çalışma ince kas gelişimine katkıda bulunabilecek...


Aynı zamanda kartlar renk renk ayrılmış dolayısıyla şekilleri öğrenirken renkleri de öğrenebilecek..Şekilleri yuvalarına oturtamasa da renklerle eşleştirmeyi sağlayacak bir oyuna dönüştürülebilirsiniz...
Diğer bir oyun alternatifini de ; şekillerin ortasına yerleştirilmiş hayvan resimleri ile oluşturmak mümkün..Eğitici kartlar sayesinde hem hayvanları tanımaya başlayacaklar, hem de hayvanların çıkardığı sesleri taklit ederek oyunu eğlenceli bir hale getirtmek mümkün olabilecek ;)
Efe,Ece ve ben bu oyunu her fırsatta oynuyoruz..Size de tavsiye ederiz!Şimdiden iyi eğlencelerrr....
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...